Aitan Naistel oma Väge üles leida

ja teen seda Kleitide keeles.

Armastusega, 
Triin Kärblane, 
NYMF Moestuudio disainer 

NYMF Moestuudio on otse Tallinna südames asuv armsalt hubane moeateljee, kus disainer Triin Kärblane loob juba 10-ndat aastat järjest erilise ja äratuntava käekirjaga loomingut, mille võlujõud ja vägi on heas mõttes sõltuvust tekitavad.  NYMFid jumaldavad ajatuid ja üdini naiselikke siluette,  maagilisi printe, ohtraid detaile ning mustrite ja struktuuride mängu. Stuudios sünnivad muinasjutulised kollektsioonid, põnevad eratellimused ning erilised ja omanäolised pruutkleidid. Absoluutselt iga stuudios valminud kleit on täiesti ainulaadne, loodud suure kire ja armastusega ning valmis meisterdatud meie stuudio osavate rätsepate poolt.

 

"NYMFi looming on minu väga isiklik lugu Naiseks kasvamisest. See on olnud tohutult põnev avastusretk erinevatesse naiselikesse kihtidesse ja arhetüüpidesse. 

 

Ma ei tee klassikalises mõttes fashionit. Ma ei otsi teadlikult inspiratsiooni ega huvitu hetke trendidest. Tuleb täpselt see, mis tulema peab. Ja mida vabamaks lasen, seda lihtsamalt tuleb. Olen filter, et saaks moodustuda ühe Naise lugu. Ja mitte pelgalt visuaalne lugu, vaid olen nende Naiste maailmad lõpuni ka iseendas läbi tunnetanud, elanud nii nende ilu kui valu.

 

Olen endas kohanud nii mängulist tütarlast, aristokraatlikku preilit, karismaatilist slaavitari, vabadusejanulist

hipit, imeilusat nukukest, nõiakunste valdavat maagi, femme fatalet, loodushingega metsaneidu, väekat

kuningannat, joiguvat shamaani kui ka ebamaist haldjat… Ja see teekond muudkui jätkub…

 

Naine olla on põnev. Avastada neid lõputuid kihte enda sees. Ja tunnen tugevalt, et minu tee on läbi

NYMFi kleitide inspireerida ka Teid, mu armsad Naised, neid erinevaid kihte enda sees avastama. 

Seega soovin Teile põnevat teekonda!"