top of page

Kiilijumalanna ilmumine

NYMF Fashion disainer Triin Kärblane jagab oma Kiilijumalanna ilmumise lugu:


Mõned Teist ehk mäletavad, et umbes kolm aastat tagasi tegin nii isiklikus elus kui ka oma loomingus üht looduseski väga võimsat ümbersündi läbi - Nymf transformeerus Kiiliks. Tänaseks saan öelda, et tookordne muutus ei olnud lõplik ja metamorfoosid on võimsalt jätkunud.


See uueks sündimine on olnud vahepeal päris valulik ja nendel hetkedel mõistusele täiesti vastuvõetamatu, aga samas olen just läbi nende kohtade lennutunud olemistesse, kus ma vaatan end peeglist ja imestan, et wow… kes see veel on!!!


Selle muutuste-tsükli kõrval on end vaikselt ilmutanud, loonud ja ka materialiseerunud minu jaoks uus sümbol - Kiilijumalanna. Kiil sümboliseerib transformatsioone ning Jumalanna - Kõiksuse Ema - jumalikku olemust meis enestes.


Selle Kiilijumalanna koos-vormistajad ja minu kõrval olijad teavad, et see on olnud päris pikk ilmumine. Olen seda protsessi mitmeid kordi oma kärsitusega püüdnud kiirendada, aga praeguseks mõistan, et üle oma kogemuste ei saa hüpata… Ehk siis saan jagada ainult seda olemist, mis minu seest päriselt loob ja mida kogen.


Tean ka seda, et see muundumine veel jätkub. Aga tunnen, kuidas iga päevaga lähen aina mööda ja kaugemale juba olnud lugudest. Kuidas elusid kandnud mustrid hajuvad järjest vaevumärgatavamaks. Kuidas valgustan iseenda sees järjest rohkemaid mänge läbi ja saan valida, milliseid kaasa mängin ja milliseid mitte.


Ütlen ausalt, ma veel ei tea, mis saama hakkab. Aga tunnen, et sisenen vaikselt avarustesse, mida minu kogemuses veel ei ole olnud. Kuid mis samal ajal tunduvad kõige tuttavamad üldse. Ning olen täielikus usalduses. Ja juhatuses. Oma sisemises jumalikus juhatuses. Oma sisemises jumalikus loomises. Oma südames. Puhtas armastuse ruumis. Iseendas.


Comments


Recent posts
bottom of page