top of page

Naiselikkuse tähistamine

"Naiselikkuse Tähistamine ehk Gurmeeõhtusöök NYMFis"


Järjest enam hakkab mulle tunduma, et minu looming ei taha enam üldse ainult kleitidesse ära mahutuda, vaid pulbitseb minust välja millesse iganes - küll imeliste fotogaleriidena, spontaansete klaveri-improvisatsioonide, naisi väestavate tekstidena, romantiliste kleidi-videodena, maagiliste ruumidena…


Oma viimase loomisena olen katnud keset NYMFi kleidimaailma glamuurse laua. Gurmeeõhtusöögi laua. Et veelgi võimsamalt tuua Teieni kogu seda ülevoolavalt naiselikku ja detailiderohket ilumaailma, veelgi vahetumalt ning sügavamalt jagada Teiega NYMFi kollektsioonide loomiste lugusid ning sinna kõrvale naudelda üheskoos tõeliselt peen-nüansilist ja hõrku taimset maitserännakut.


Minu esimene gurmeeõhtusöök on toimunud. Ümber laua kogunesid minu jaoks väga armsad ja väekad naised. Selle energia kirjeldamiseks, mis tol õhtul õhus sillerdas, on raske sõnu leida… aga see tunne ja vibratsioon tuleb võimsalt sellest fotogaleriist läbi. Nii nii tänulik, et minu kõrval on just seesugused naiselikud naised. Kõik täiesti omamoodi ja nii erilised. Ja just seda ongi põhjust tähistada!


Kui ka Sinul tekkis soov üheks õhtuks koos oma sõbrannade või naiskollektiiviga sarnasesse ülevoolavasse naiselikkuse ja maitsenaudingute maailma sukelduda, siis palun võta minuga ühendust. Laud on kaetud kaheteistkümnele.


Aahhh…. täiega juba ootan seda järgmist üheskoos naiseks olemise tähistamise õhtut!

Comments


Recent posts
bottom of page